Co Vám mohu nabídnout?

Připravím pro Vás moderní webové stránky — malou webovou prezentaci, stejně tak i rozsáhlý web napojený na redakční systém Wordpress, kde si obsah webu budete moci spravovat sami. Pomohu s úpravami a postarám se o dlouhodobou údržbu Vašich webových prezentací.

Programování a tvorba webových stránek

Vytvářím kompletní webové stránky s možností napojení na redakční systém Wordpress. Specializuji se především moderní a čistý design. Kóduji validně, s ohledem na SEO. Dbám na použitelnost, přístupnost a sémantiku kódu.

Návrh a příprava projektu

V případě, že nemáte jasno nebo máte jen mlhavou představu o budoucí podobě webu, pomohu vám s jeho návrhem a informační strukturou. Vše s vámi budu konzultovat, zohledním vaše potřeby a navrhnu ideální řešení.

Mobilní weby a responzivní web design

Nabídněte svým zákazníkům mobilní verzi webu. S rostoucí oblibou mobilních zařízení (mobily, tablety, atd.), roste i význam optimalizace pro různá rozlišení displeje. Váš web upravím, tak aby se na každém zařízení zobrazoval správně.

Údržba a úprava webových prezentací

Postarám se kompletní správu a údržbu vašeho webu. S úpravou a aktualizací údajů mohu pomoci i v případě, že máte web od vlastního dodavatele. Nic není problém. Můžeme se dohodnout na dlouhodobé i jednorázové spolupráci.

Pomoc s výběrem vhodné domény a webhostingu

Pomohu vám vybrat vhodnou doménu. Zařídím za vás její registraci a koupi. Rovněž pro vás vyberu a doporučím vhodný webhosting. Osobně převážnou většinu svých projektů hostuji na serverech u společnosti Wedos.

Sociální sítě & online marketing

Vaše nové stránky můžu propojit s Facebookem. Stejně tak se mohu postarat o správu samotného profilu a komunikaci s fanoušky. Pomohu s nastavením a správou PPC kampaní nebo doporučím externího odborníka.

© 2016 Ondřej Kačmař. Všechna práva vyhrazena.